Dla profesjonalistów w każdej branży

Dziennikarstwo

Perfekcyjnie dopasowane dla reportera, wydawcy, pisarza, pracownika działu PR – Philips ma idealne rozwiązanie dla kazdego. Umożliwia najszybszy sposób rejestracji i natychmiastowego przesyłu bardzo dużej ilości ważnych informacji przy zachowaniu koncentracji na istocie sprawy. Na tym, co najistotniejsze.

Oszczędność cennego czasu, wzrost wydajności i efektywności to podstawowe zalety dla zajętych codziennym natłokiem informacji dziennikarzy. Podczas wywiadów, wyszukiwania informacji, konferencji prasowych każde słowo zostanie zarejestrowane. Nie zawsze przecież jest szansa na rozmowę z tymi samymi osobami na te same tematy.

Seria Pocket Memo „uwalnia” od konieczności noszenia wielu urządzeń i systemów do rejestracji i transmisji danych. Teraz w jednym urządzaniu, poza krystaliczną jakością dźwięku otrzymujesz najwyższą funkcjonalność i elastyczność. Długa żywotność akumulatorów zapewnia bezproblemową pracę, nawet bez dostępu do sieci energetycznej. Użytkownik ma pewność, że nie straci nagle ciekawej wypowiedzi lub komentarza z powodu wyczerpania się baterii, jak to bywa w przypadku innych urządzeń.

Aplikacje na smartfony dają jeszcze większą elastyczność. Podłącz do swojego smartfona czy tabletu profesjonalny mikrofon wszechkierunkowy i nagrywaj w promieniu 360 stopni. Dzięki optymalizacji parametrów pod kątem rejestracji mowy ludzkiej masz możliwość nagrywania w najwyższej jakości wszystkiego co istotne.

Finanse

Czas to pieniądz- profesjonaliści w sektorze finansowym doskonale znają tę maksymę. Podnieś swoją wydajność i zaoszczędź czas z profesjonalnymi systemami Philips. Optymalizacja funkcjonowania administracji i obiegu dokumentów w firmie przekłada się na wymierne korzyści finansowe.

Wiele realizowanych kontraktów wymaga natychmiastowego dostarczenia dokumentów do wielu, często odległych miejsc. Zastosowanie systemów Philips znacznie skraca czas tworzenia i wysyłania dokumentów, niezbędny przy pisaniu maili, listów i instrukcji dla pozostałych współpracowników. Dodatkowo kolosalne znaczenie może mieć nawet najmniejszy błąd, ale dzięki automatycznej archiwizacji i katalogowaniu nagrań w razie potrzeby szybko i sprawnie dotrzesz do potrzebnej informacji .

Człowiek mówi 7 razy szybciej niż pisze, a przeczytanie jednej strony zajmuje średnio 2 minuty. Dlatego nagraj i wyślij- oszczędź prawie 90 % czasu potrzebnego na tworzenie dokumentów.

Bezpieczeństwo danych zapewnia szyfrowanie w czasie rzeczywistym oraz personalizacja urządzenia kodem PIN, a łatwość i intuicyjność obsługi w połączeniu z krystaliczną jakością dźwięku powodują, że Philips oferuje rozwiązanie kompletne i najwyższej jakości.

Ubezpieczenia

Tworzysz dokumenty wszędzie i o każdej porze.

Rozwiazania do dyktowania w medycynie czy sektorze prawniczym są na porządku dziennym od dawna. Dzięki swojej funkcjonalności znajdują zastosowanie w innych dziedzinach. Sektor ubezpieczeń, gdzie każda informacja ma znaczenie dla dalszego biegu sprawy, chętnie korzysta z profesjonalnych rozwiązań do dyktowania i transkrypcji.

Łatwość tworzenia dokumentów niezależnie od miejsca i bezproblemowy przesył danych do wskazanych komórek podnoszą jakość obsługi klienta. Raporty i wskazówki mogą być stworzone w sposób pełny, bez przymusu stosowania skrótów myślowych jak ma to miejsce przy tworzeniu notatek pisemnych. Swobodne dyktowanie pozwala na maksymalną precyzję wypowiedzi przy opisie zdarzenia

Wysyłaj pliki do transkrypcji z drogi lub miejsca zdarzenia- dokumenty w wersji papierowej będą czekać w biurze.

Nieruchomosci

Philips ma właściwe rozwiązania dla Ciebie- dzięki nim możesz w znaczący sposób obniżyć koszty administracyjne, oszczędzić czas i skoncentrować się jedynie na rzeczach najistotniejszych dla Twojej firmy.

W sektorze nieruchomości codziennością jest praca w terenie, z ogromną ilością różnych informacji i nierzadko w sytuacjach stresowych.

Z systemami Philips masz pewność, że żadne ważne zdanie nie umknie, a żadna istotna idea nie zostanie zapomniana. Wystarczy, że podyktujesz informacje, raport, notatkę ze spotkania handlowego i prześlesz do osób odpowiedzialnych za transkrypcję za pomocą stacji dokującej lub aplikacji na smartfonie. Pliki zostaną natychmiast zarchiwizowane, a wersje papierowe zostaną dostarczone do wglądu.

Mówisz 7 razy szybciej niż piszesz- oszczędź czas i podnieś wydajność z profesjonalnymi systemami Philips.

Projekty i konstrukcje

Propozycją dla profesjonalistów są rozwiązania idealnie dopasowane do faktycznych potrzeb. Efektywność i precyzja liczą się tutaj jak nigdzie indziej. Dlatego znakomicie funkcjonujący obieg od słowa wypowiedzianego do dokumentu tekstowego ma tutaj kluczowe znaczenie

Członkowie zespołów projektowych, projektanci i inżynierowie muszą posiadać precyzyjne informacje na każdym etapie procesu. Dzienniki, raporty z postępu prac, szczegółowe harmonogramy mają tutaj kluczowe znaczenie. Nagrana informacja jest natychmiast dostarczana do wskazanego biura, a kiedy proces transkrypcji jest zakończony dokumenty trafiają do właściwych komórek. Szybko i łatwo.

Rozwiązania mobilne i aplikacje na smartfony dają komfort pracy w każdej sytuacji. Telefon jest narzędziem codziennego użytku, a za pomocą dedykowanego rozwiązania szybko możesz przekazać informacje kluczowe dla projektu do wskazanych osób. Przyspiesz i zoptymalizuj swój obieg dokumentów dzięki aplikacjom mobilnym .

Dla każdego

Po prostu dyktuj i oszczędzaj swój czas. Z profesjonalnymi rozwiązaniami do dyktowania i transkrypcji.