Cyfrowy obieg dokumentów w urzędzie? Teraz to możliwe !

Firma Smart Systems przygotowała propozycje skierowane bezpośrednio do sektora administracji publicznej. W naszej ofercie znajdują się gotowe rozwiązania pod konkretne potrzeby. Jednocześnie modułowość systemów pozwala na dowolną zmianę konfiguracji w zależności od sytuacji . Profesjonalne systemy rejestracji konferencji wraz z zestawem do transkrypcji, dzięki któremu można szybko i sprawnie stworzyć protokół z zarejestrowanego spotkania, tworzą kompleksowe rozwiązanie usprawniające obieg dokumentacji w urzędzie.

Łatwa archiwizacja,szybkie tworzenie dokumentów - zrób więcej w krótszym czasie

Zestaw do transkrypcji Philips składa się z przyjaznego użytkownikowi oprogramowania SpeechExec Pro Transcribe oraz sterownika nożnego i słuchawek stereofonicznych. Dzięki takiemu połączeniu dostajesz prawdziwą „maszynę do transkrypcji”.

Oprogramowanie i dostarczone akcesoria usprawniają proces tworzenia dokumentów i znacząco poprawiają komunikację pomiędzy poszczególnymi oddziałami. Szybsze tworzenie dokumentów poprawia organizację pracy i wzmaga przejrzystość w zakresie obowiązków. Zdecydowanie ułatwia prace sekretarkom, które mogą pracować efektywnie i odczuwać mniejsze zmniejszenie dzięki nowatorskim rozwiązaniom.

Spraw by każde spotkanie było sukcesem

Rejestrator konferencji Philips DPM 8900 łączy doskonałą technologię i łatwość użytkowania. W zestawie znajdują się 4 wszechkierunkowe mikrofony konferencyjne, rejestrujące dźwięk w promieniu 360 stopni. Możliwość łatwej zmiany konfiguracji i rozbudowy systemu sprawia, że rozrasta się on wraz ze wzrostem potrzeb użytkownika.Rozstawienie i demontaż zajmuje tylko kilka minut, niezależnie od miejsca spotkania- system DPM 8900 jest łatwy do zaadaptowania w każdym pomieszczeniu. Mobilność zestawu podkresla elegancka, metalowa walizka transportowa.

Szybkie tworzenie dokumentów

Popraw wydajność i zoptymalizuj obieg dokumentów podczas sesji rady czy posiedzenia w urzędzie. Dzięki stacji dokującej, załączonej do zestawu szybko i sprawnie przekazujemy nagrania do stanowiska transkrypcyjnego. Skonfigurowane połączenie i natychmiastowy transfer pliku do sekretarki pozwalają na bezpośrednie tworzenie protokołu z zarejestrowanej sesji. Szybka i łatwa kreacja dokumentu tekstowego z wykorzystaniem słuchawek stereofonicznych, sterownika nożnego i oprogramowania Pro Transcribe poprawi organizację pracy i funkcjonowanie urzędu.

Systemy kongresowe

Oferujemy rozwiązania z zakresu systemów dyskusyjnych światowego lidera, firmy Bosch. Proponujemy doposażenie sali konferencyjnej w systemy kongresoweo zróżnicowanym poziomie zaawansowania technicznego - analogowe i cyfrowe, przewodowe i bezprzewodowe, tłumaczeń symultanicznych.

Połaczenie rozwiązań kongresowych z propozycjami firmy Philips daje idealny i zoptymalizowany model pracy w skali urzędu. Rejestratory z serii DPM współpracują z systemami kongresowymi i zapewniają najwyższą jakość zapisanego dźwięku, a przy pomocy profesjonalnego zestawu do transkrypcji możesz tworzyć protokół już podczas przerwy w posiedzeniu!