Profesjonaliści w służbie zdrowia

Profesjonalne rozwiązania dla sektora medycznego

Philips proponuje zaawansowane rozwiązania ”szyte na miarę", dopasowywane do faktycznych potrzeb użytkownika w sektorze medycznym. Urządzenia oraz oprogramowanie są zawsze idealnie dobrane i pracują zintegrowane ze szpitalnym systemem informatycznym lub niezależnie i równolegle, zapewniając jednak właściwy obieg danych i dokumentów. Nie ma znaczenia czy reprezentujesz duży szpital czy małą, prywatną praktykę medyczną- nasze rozwiązania pomogą zaoszczędzić czas, zmniejszyć koszty funkcjonowania oraz znacząco uprościć codzienny obieg dokumentacji.

Obniżenie kosztów, przyspieszenie procesu tworzenia dokumentacji i poprawa satysfakcji pacjenta

Z uwagi na to, że mówimy niemal 7 razy szybciej aniżeli piszemy, nagrywanie raportów medycznych, obserwacji, opisów czy informacji po obchodzie zwiększą efektywność. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom i łatwemu połączeniu autora i sekretarki medycznej cały proces przebiega znacznie sprawniej - tak szybko, jak nigdy dotąd. Kompletne, bardzo precyzyjne i pełne opisy przypadków dają podstawy do dalszego leczenia i diagnostyki. Szybsze tworzenie dokumentów to lepsza i szybsza obsługa pacjenta, lepsze i sprawniejsze funkcjonowanie całej placówki medycznej.

Najwyższa jakość dźwięku i antybakteryjna powłoka urządzeń

Sektor medyczny wymaga najwyższej jakości sprzętu, rozwiązań i systemów, wdrażanych w poszczególnych jednostkach. Użytkownicy urządzeń do profesjonalnego dyktowania oczekują trwałości, łatwości obsługi i nieprzeciętnej jakości dźwięku. SpeechMike Premium to urządzenie najczęściej wybierane przez specjalistów. Trwała i ergonomiczna obudowa sprawia, że urządzenie wygodnie „leży” w dłoni nawet przy długim użytkowaniu.

Niespotykane dotąd rozwiązania technologiczne: swobodnie zawieszony, precyzyjny mikrofon kierunkowy, nowatorska struktura „grilla” mikrofonu zaprojektowana dla optymalizacji jakości dźwięku, wbudowany filtr redukcji szumów i niepożądanych „szmerów” z otoczenia, powłoka antybakteryjna urządzenia i jego przycisków czy wreszcie, po raz pierwszy w stacjonarnym urządzeniu rejestrującym, wbudowany sensor ruchu, określajacy położenie mikrofonu – to wszystko gwarantuje znakomite i nieosiągalne dotąd wyniki.

Seria Philips Pocket Memo- najwyższa jakość dźwięku w dyktowaniu mobilnym

Dla użytkowników ceniących mobilność i dyktujących w różnych miejscach nowa seria Pocket Memo oferuje niesamowite możliwości.

Znakomity i nowatorski system 3dMic gwarantuje najwyższą jakość dźwięku w każdej sytuacji, gdzie zachodzi potrzeba nagrania notatki głosowej.

Wbudowany czytnik kodów kreskowych dla usprawnienia obiegu dokumentacji

Wbudowany czytnik kodów kreskowych w SpeechMike Premium lub Pocket Memo pozwala połączyć dane pacjenta z nagraniem poprzez szybkie i łatwe zeskanowanie kodu kreskowego. Informacja zawarta w kodzie kreskowym jest automatycznie dołączana do pliku nagrania, usprawniając i przyspieszając proces tworzenia dokumentacji dla konkretnych przypadków. Wszystkie dane identyfikacyjne są zapisywane za pomocą algorytmów zwiększonego bezpieczeństwa. Jako pierwsze urządzenie na świecie umożliwia skanowanie z ekranu komputera czy tabletu.

Przy połączeniu ze stacją dokującą WLAN mamy możliwość natychmiastowego przesłania nagrań do sekretarki medycznej do dowolnego miejsca na świecie.

Podniesienie wydajności poprzez zastosowanie właściwych rozwiązań

Najwyższej klasy urządzenia do dyktowania oraz funkcjonalne i wszechstronne oprogramowanie pozwalają na zwiększenie wydajności i oszczędność jeszcze większej ilości czasu. SpeechExec to system łatwo i bezszwowo integrowalny z systemami medycznymi- w szpitalu czy praktyce.

Nagraniom można nadawać priorytety ważności i automatycznie przekazać do właściwej sekretarki medycznej i połączyć z plikiem danego pacjenta. Rozwiązanie eliminuje błędy starszych, opartych na kasetkach systemów analogowych, gdzie taśma musiała być fizycznie dostarczona do stanowiska transkrypcyjnego.

Dla pacjenta...

Profesjonalne rozwiązania do dyktowania i transkrypcji są integrowane w wielu konfiguracjach i opcjach dostępowych z różnymi systemami informatycznymi. Każdego dnia, na całym świecie, pomagają specjalistom w podniesieniu wydajności, poprawie jakości pracy i obiegu dokumentów oraz redukcji kosztów. Dodatkowo podnoszą jakość obsługi medycznej, gdyż zaoszczędzony dzięki systemom czas w całości poświęcany jest pacjentom