Dla profesjonalistów w każdej branży

Dziennikarstwo

Perfekcyjnie dopasowane dla reportera, wydawcy, pisarza, pracownika działu PR – Philips ma idealne rozwiązanie dla kazdego. Umożliwia najszybszy sposób rejestracji i natychmiastowego przesyłu bardzo dużej ilości ważnych informacji przy zachowaniu koncentracji na istocie sprawy. Na tym, co najistotniejsze.

Oszczędność cennego czasu, wzrost wydajności i efektywności to podstawowe zalety dla zajętych codziennym natłokiem informacji dziennikarzy. Podczas wywiadów, wyszukiwania informacji, konferencji prasowych każde słowo zostanie zarejestrowane. Nie zawsze przecież jest szansa na rozmowę z tymi samymi osobami na te same tematy.

Seria Pocket Memo „uwalnia” od konieczności noszenia wielu urządzeń i systemów do rejestracji i transmisji danych. Teraz w jednym urządzaniu, poza krystaliczną jakością dźwięku otrzymujesz najwyższą funkcjonalność i elastyczność. Długa żywotność akumulatorów zapewnia bezproblemową pracę, nawet bez dostępu do sieci energetycznej. Użytkownik ma pewność, że nie straci nagle ciekawej wypowiedzi lub komentarza z powodu wyczerpania się baterii, jak to bywa w przypadku innych urządzeń.

Aplikacje na smartfony dają jeszcze większą elastyczność. Podłącz do swojego smartfona czy tabletu profesjonalny mikrofon wszechkierunkowy i nagrywaj w promieniu 360 stopni. Dzięki optymalizacji parametrów pod kątem rejestracji mowy ludzkiej masz możliwość nagrywania w najwyższej jakości wszystkiego co istotne.

Wybierz profesjonalne rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb :

  • Profesjonalne aplikacje do dyktowania Wersje oprogramowania: Philips dictation recorder dla iPhone LFH7430 Licencja do SpeecExec EnterpriseLFH0743 Licencja dla SpeechExec Dictation Hub Philips dictation recorder dla BlackBerry LFH7455 Licencja dla SpeechExec Enterprise (BlackBerry OS 5.x do 7.x)LFH7456 Licencja dla SpeechExec Enterprise (BlackBerry...

  • Automatyczna zamiana mowy na tekst ze słownikami branżowymi dopasowanymi do potrzeb naszych Klientów. W naszej ofercie znajduje się oprogramowanie działające z językiem polskim (medycyna, prawo, administracja) jak również systemy automatycznego przetwarzania mowy w innych językach. Oferujemy rozwiązania stacjonarne oraz sieciowe, dopasowywane do...

Finanse

Czas to pieniądz- profesjonaliści w sektorze finansowym doskonale znają tę maksymę. Podnieś swoją wydajność i zaoszczędź czas z profesjonalnymi systemami Philips. Optymalizacja funkcjonowania administracji i obiegu dokumentów w firmie przekłada się na wymierne korzyści finansowe.

Wiele realizowanych kontraktów wymaga natychmiastowego dostarczenia dokumentów do wielu, często odległych miejsc. Zastosowanie systemów Philips znacznie skraca czas tworzenia i wysyłania dokumentów, niezbędny przy pisaniu maili, listów i instrukcji dla pozostałych współpracowników. Dodatkowo kolosalne znaczenie może mieć nawet najmniejszy błąd, ale dzięki automatycznej archiwizacji i katalogowaniu nagrań w razie potrzeby szybko i sprawnie dotrzesz do potrzebnej informacji .

Człowiek mówi 7 razy szybciej niż pisze, a przeczytanie jednej strony zajmuje średnio 2 minuty. Dlatego nagraj i wyślij- oszczędź prawie 90 % czasu potrzebnego na tworzenie dokumentów.

Bezpieczeństwo danych zapewnia szyfrowanie w czasie rzeczywistym oraz personalizacja urządzenia kodem PIN, a łatwość i intuicyjność obsługi w połączeniu z krystaliczną jakością dźwięku powodują, że Philips oferuje rozwiązanie kompletne i najwyższej jakości.

Ubezpieczenia

Tworzysz dokumenty wszędzie i o każdej porze.

Rozwiazania do dyktowania w medycynie czy sektorze prawniczym są na porządku dziennym od dawna. Dzięki swojej funkcjonalności znajdują zastosowanie w innych dziedzinach. Sektor ubezpieczeń, gdzie każda informacja ma znaczenie dla dalszego biegu sprawy, chętnie korzysta z profesjonalnych rozwiązań do dyktowania i transkrypcji.

Łatwość tworzenia dokumentów niezależnie od miejsca i bezproblemowy przesył danych do wskazanych komórek podnoszą jakość obsługi klienta. Raporty i wskazówki mogą być stworzone w sposób pełny, bez przymusu stosowania skrótów myślowych jak ma to miejsce przy tworzeniu notatek pisemnych. Swobodne dyktowanie pozwala na maksymalną precyzję wypowiedzi przy opisie zdarzenia

Wysyłaj pliki do transkrypcji z drogi lub miejsca zdarzenia- dokumenty w wersji papierowej będą czekać w biurze.

Nieruchomosci

Philips ma właściwe rozwiązania dla Ciebie- dzięki nim możesz w znaczący sposób obniżyć koszty administracyjne, oszczędzić czas i skoncentrować się jedynie na rzeczach najistotniejszych dla Twojej firmy.

W sektorze nieruchomości codziennością jest praca w terenie, z ogromną ilością różnych informacji i nierzadko w sytuacjach stresowych.

Z systemami Philips masz pewność, że żadne ważne zdanie nie umknie, a żadna istotna idea nie zostanie zapomniana. Wystarczy, że podyktujesz informacje, raport, notatkę ze spotkania handlowego i prześlesz do osób odpowiedzialnych za transkrypcję za pomocą stacji dokującej lub aplikacji na smartfonie. Pliki zostaną natychmiast zarchiwizowane, a wersje papierowe zostaną dostarczone do wglądu.

Mówisz 7 razy szybciej niż piszesz- oszczędź czas i podnieś wydajność z profesjonalnymi systemami Philips.

Projekty i konstrukcje

Propozycją dla profesjonalistów są rozwiązania idealnie dopasowane do faktycznych potrzeb. Efektywność i precyzja liczą się tutaj jak nigdzie indziej. Dlatego znakomicie funkcjonujący obieg od słowa wypowiedzianego do dokumentu tekstowego ma tutaj kluczowe znaczenie

Członkowie zespołów projektowych, projektanci i inżynierowie muszą posiadać precyzyjne informacje na każdym etapie procesu. Dzienniki, raporty z postępu prac, szczegółowe harmonogramy mają tutaj kluczowe znaczenie. Nagrana informacja jest natychmiast dostarczana do wskazanego biura, a kiedy proces transkrypcji jest zakończony dokumenty trafiają do właściwych komórek. Szybko i łatwo.

Rozwiązania mobilne i aplikacje na smartfony dają komfort pracy w każdej sytuacji. Telefon jest narzędziem codziennego użytku, a za pomocą dedykowanego rozwiązania szybko możesz przekazać informacje kluczowe dla projektu do wskazanych osób. Przyspiesz i zoptymalizuj swój obieg dokumentów dzięki aplikacjom mobilnym .

Dla każdego

Po prostu dyktuj i oszczędzaj swój czas. Z profesjonalnymi rozwiązaniami do dyktowania i transkrypcji.